حسابداری

گزارش کارآموزی حسابداری در بیمه آسیا

گزارش کارآموزی حسابداری در بیمه آسیا

گزارش کارآموزی رشته حسابداری در بیمه آسیا ، در قالب فایل word و در حجم ۴۴ صفحه.

دسته : حسابداری

فرمت فایل دانلودی: .rar
فرمت فایل اصلی: docx
تعداد صفحات: ۴۴

مقدمه: 

يكي از اهداف اساسي و بسيار مهم سياستگذاران ايجاد ارتباط منطقي و هماهنگ صنعت و محيط كار با دانشگاه و دانشجو مي با شد كه هم در شكوفائي ورشد صنايع موثر بوده و هم دانشجويان را از يادگيري دروس تئوري محظ رهايي داده و علم  آنها را كاربردي تر كرده و باعث مي شود آن را  در عرصه عمل ، آزموده و به مشكلات و نا بسامانيهاي علمي و عملي محيط كار آشنا شده و سرمايه وقت خويش را در جهت رفع آنها مصرف نمايند ، كه براي جامعه در حال توسعه ما از ضروريات مي با شد . با اين مقدمه شايد اهميت و جايگاه درس دو واحدي كارآموزي براي ما روشنتر شده و با نگاهي ديگر به آن بپردازيم .

درباره شرکت:
شرکت سهامي بيمه آسيا در تير ماه سال ۱۳۳۸ به منظور انجام انواع معاملات بيمه اي و عمليات بازرگاني تآسيس شد. اين شرکت در همان تاريخ ذيل شماره ۶۷۹۵ در اداره ثبت شرکتها به ثبت رسيده است. بر اساس مصوبه شوراي انقلاب اسلامي و لايحه قانوني ملي شدن مؤسسات بيمه و مؤسسات اعتباري، مصوب سال ۱۳۵۸ شرکت سهامي بيمه آسيا از تاريخ ۱۳۵۸/۴/۴ملي اعلام شد.
در اويل سال ۱۳۶۰ به دليل عدم اجازه فعاليت به برخي از شرکتهاي بيمه، ساختار و فعاليت هاي شرکت سهامي بيمه آسيا ابعادي تازه يافت. به استناد ماده دوم قانون اداره امور شرکتهاي بيمه مصوب ۱۳۶۷/۹/۱۳ مجلس شوراي اسلامي و بنا به پيشنهاد وزارت امور اقتصادي و دارايي، اساسنامه اين شرکت در جلسه مورخ ۱۳۶۸/۹/۱۵ به تصويب هيآت وزيران وقت رسيد. اين اساسنامه موجب شد تا تسهيلات مطلوبي براي کليه فعاليت هاي شرکت فراهم شود…

فهرست کلی مطالب:
فصل اول: آشنايي كلي با مكان كارآموزی
فصل دوم:  ارزيابي بخشهاي مرتبط با رشته علمي كارآموزی
فصل سوم: آزمون آموخته‌ ها، نتايج و پيشنهادات

 
برچسب‌ها

فایل‌های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن